Blije këtë produkt
1500 Lekë

Fjalor Anglisht- Shqip 40 000 words ( Botuar nga: EDFA në 2012 )

Autori:  Pavli Qesku

Fjalor Anglisht-shqip: • Rreth 40 000 fjalë • 100 000 shembuj e idioma • Informacion modern për anglishten britanike • Shqiptim i saktë me sistemin fonetik ndërkombëtar • Shpjegimet në gjuhën shqipe me theksim të dukshëm • Shprehje dhe idioma të përdorshme • Terma teknikë e shkencorë • Përkthime të goditura.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-99943-644-9-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 760
  • Përmasat e librit: 167 x 241 x 35 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania