Blije këtë produkt
1000 Lekë

Fjalor Anglisht- Shqip ( Botuar nga: EDFA në 2010 )

Autori:  Pavli Qesku

Ky fjalor ju ofron: • Mbi 35 000 fjalë dhe shprehje në gjuhën e folur dhe letrare angleze • Udhëzues për përdorimin e fjalorit • Thjeshtësi në përdorim • Specifikime të fjalëve në fushat ku ato përdoren si: në art, shkencë, politikë etj.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-10: 9992-745-9-20
  • Nr. faqe: 620
  • Përmasat e librit: 170 x 240 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania