Blije këtë produkt
6000 Lekë

Fjalor Anglisht- Shqip ( Botuar nga: EDFA në 2002 )

Autori:  Pavli Qesku

Ky botim, i paraqet përdoruesit fjalorin më të pasur e më modern Anglisht - Shqip deri tani. Me më se 120 000 fjalë, përfshirë emra vendesh dhe njerëzish për hir të shqiptimit të anglishtes, me mbi gjysmë milion shembuj ky botim është një mjet i fuqishëm në duart e studentëve dhe studiueseve të anglishtes e të shqipes. Renditja e lëndës dhe zbërthimi logjik i zërave, e bëjnë të lehtë në përdorim këtë fjalor të vëllimshëm.

Çmimi: 6000 Lekë
Blije këtë produkt
6000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EDFA (2002)
  • Botuar në: 2002
  • ISBN-10: 99927-745-8-4
  • Nr. faqe: 2086
  • Përmasat e librit: 197 x 292 x 84 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania