Blije këtë produkt
500 Lekë

Fjalor Anglisht-Shqip ( Botuar nga: Vllamasi në 2009 )

Autori:  Luan Kaceli

Ky udhëzues përmban biseda komunikuese në te gjithë aspektet e jetës dhe ka një fjalor mjaft të pasur teknik me rreth 6000 fjalë teknike në degët dhe profesionet më kryesore, si ekonomi, tregti, turizëm, mekanikë, mjekësi, sport, etj. Vijnë edhe shqiptimet e fjalëve.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Anglisht+Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-94-16-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 504
  • Përmasat e librit: 106 x 143 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania