Blije këtë produkt
1100 Lekë

Fjalimet TED ( Botuar nga: Botime Pema në 2016 )

Autori:  Chris Anderson
Përkthyesi:  Valbona Nathanaili

Ky është libri më i mirë rreth të folurit dhe komunikimit publik, i shkruar nga Chris Anderson, krijuesi i platformës TED. Nëse doni të flisni bukur, dhe në modën dhe standardet e shekullit të XXI, ky është padyshim udhëzuesi më i mirë

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951721219-
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 336
  • Përmasat e librit: 135 x 204 x 28 mm

Njihu me Autorin

Chris Anderson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania