Blije këtë produkt
800 Lekë

Fjalët e para - Mësoni fjalët e para me miqtë tuaj lozonjarë ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Është koha për të mësuar së bashku me viçin Mumu, delen Belë dhe pulën Foletë. .

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349026
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 8
  • Përmasat e librit: 198 x 258 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania