Blije këtë produkt
1000 Lekë

Fiset e Veriut dhe Dioqezat ( Botuar nga: Pakti në 2019 )


Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pakti (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-129-37-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 146 x 207 x 20 mm

Njihu me Autorin

Dom Gaspër Gurakuqi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania