Blije këtë produkt
800 Lekë

Filli ( Botuar nga: Ombra GVG në 2022 )

Përkthyesi:  Eris Rusi

"Filli", romani i dytë i shkrimtares nga Uellsi Sian Melangell Dafydd me ngjarjet e vendosura në Luftën e Dytë botërore dhe në kohështrirjen pas përfundimit të luftës, nxjerr në pah historitë e ushtarëve të burgosur italianë që u dërguan për punë të detyruar në fermat bujqësore në veri të Uellsit.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928063304
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 362
  • Përmasat e librit: 130 x 210 x 30 mm

Njihu me Autorin

Siân Melangell Dafydd -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania