Blije këtë produkt
600 Lekë

Fëmijët nuk duan psikolog. Duan prindër! ( Botuar nga: Neraida në 2009 )

Autori:  Nikos Sideris
Përkthyesi:  Kleo Lati

Ky tekst është sa një studim për raportet e sotme prindër -femije, aq edhe një letër e hapur. Një letër që u drejtohet prindërve të zakonshëm, të cilët brenda familjeve të zakonshme rrisin fëmijë të zakonshëm. Një letër në mirëbesim drejtuar prindërve që mendojnë.Në mënyrë të pashmangshme këta prindër të zakonshëm hasin veshtirësi, dyshime ,probleme ndoshta edhe udhekryqe në raportet dhe marrëdhëniet me fëmijët e tyre. Në mjaft raste ata ndiejnë se dijet dhe njohuritë, mënyrat dhe fuqitë e tyre nuk mjaftojnë. Dhe gjithnjë e më shpesh shtrojnë pyetjen : “ Mos vallë fëmija ka nevojë për psikolog ?’’

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-44-18-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 136
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 8 mm

Njihu me Autorin

Nikos Sideris -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania