Blije këtë produkt
400 Lekë

Fëmijët e Kapitenit Grant ( Botuar nga: Botimet Zambaku në 2007 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Rezart Mezani

Pasi gjejnë një shishe misterioze në det kur kishin dalë për të provuar jahtin e tyre të ri në 1964, Glenervani dhe bashkëshortja e tij duke u udhëhequr nga letrat që nxjerrin nga shishja, nisin një udhëtim të gjatë e aventuresk në kërkim të kapitenit të famshëm skocez Grant. Në këtë libër do keni mundësi të lexoni peripecitë dhe sakrificat e shumta që tregojnë heronjtë tanë për të gjetur kapiten Grantin.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Zambaku (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 975-266-098-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 127 x 200 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania