Blije këtë produkt
1100 Lekë

Fëmijë normalë Vëllimi 1 ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Greg JamesChris Smith
Përkthyesi:  Sokol Mici

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-86-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 402
  • Përmasat e librit: 137 x 198 x 20 mm

Njihu me Autorin

Greg James -

Greg James –i drejton emisionin e vlerësuar me çmimin ‘’Drivetime" BBC-1, ku ai bashkë me Chris bubërrojnë çdo javë e prej së cilit kanë dalë pjesët "Atë e tha ai’’, që ndiqet nga të gjithë. Ai gjithashtu drejton edhe emisionin ‘’ Duket si e premte mbrëma" në "BBC One", ...

Më shumë rreth autorit

Chris Smith -

Chris Smith- i u rrit në fermën e izoluar të xhaxhait, por jeta e tij ndryshoi përgjithmonë ditën kur ata blenë dy robotë.. Jo prit, ky është Luke Skajuoker. Chris-i është gazetar shtypi dhe radioje i nderuar me disa çmime, i njohur për prezantimin e emisionit të lajmeve "Neësbit" në Radion ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania