Blije këtë produkt
1200 Lekë

Fëmija i fshehtë ( Botuar nga: Dudaj në 2018 )

Autori:  Camila Lackberg
Përkthyesi:  Margarita Skënderaj

Shkrimtarja e serisë së krimeve Erika Falk, tronditet kur zbulon një medalje naziste mes sendeve të nënës së saj të ndjerë. E frymëzuar për të rrëmuar thellë në sekretet e familjes, ajo viziton një mësues historie në pension për të marrë përgjigje. Dy ditë më pas, ai vdes. Detektivi Patrik Hedstrom është me leje atësie. Por hetimet e së shoqes duket se kanë vënë në lëvizje një zinxhir vrasjesh dhe ai e ka të vështirë t'i qëndrojë larg hetimit. Një sekret i tmerrshëm nga ditët më të errëta të luftës së Dytë Botërore po del në dritë — dhe historitë e të afërmve të tyre ndodhen në zemër të tij.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-99943-0-537-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 528
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 10 mm

Njihu me Autorin

Camila Lackberg -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania