Blije këtë produkt
1000 Lekë

Fati sekret i Amerikës ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2021 )

Autori:  Manly P. Hall
Përkthyesi:  Ledi Daci

Demokracia botërore ishte ëndrra e fshehtë e filozofëve të mëdhenj klasikë. Drejt arritjes së këtij qëllimi më të madh nga të gjithë njerëzit, ata përshkruan programet e edukimit, fesë dhe sjelljes shoqërore, të orientuara drejt arritjes përfundimtare të një vllazërimi praktik dhe universal.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928090980
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 122
  • Përmasat e librit: 137 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

Manly P. Hall - 18 Mars 1901

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania