Blije këtë produkt
1500 Lekë

Fati i perëndimit: Athinë, Jeruzalem ( Botuar nga: Minerva në 2020 )

Përkthyesi:  Adrian Civici

Ky libër është një lloj psikanalize e qytetërimit perëndimor për të zbuluar dhe për të supozuar të fshehtat e tij, të cilat i paraqesim në këtë libër. Në to gjendet kushti për mbijetesën e tij.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 265 24 1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 150 x 218 x 30 mm

Njihu me Autorin

Jacques Attali -

Pierre Henry Salfati -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania