Blije këtë produkt
2000 Lekë

Fantazmat e lojërave ( Botuar nga: Ombra GVG në 2010 )

Autori:  Dario Cestano
Përkthyesi:  Vasilika Tafa

Përbindësha shakatarë,me pamje nga më të çuditshmet të presin te këndi i lojërave.Hyr e zbuloji! Njëri pas tjetrit, lojëra tmerruese dhe krijesa të përbindshme të presin në kurthet e tyre nga më të çuditshmet. Edhe po hyre mos të të gënjejë mendja se mund të dalësh aq lehtë prej andej.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-44-07-9
  • Formati: Libër Pop-Up
  • Nr. faqe: 16
  • Përmasat e librit: 215 x 305 x 25 mm

Njihu me Autorin

Dario Cestano -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania