Blije këtë produkt
1200 Lekë

Fantazitë e një gruaje ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2007 )

Autori:  Anatoli Toss
Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

As vetë s’e mora vesh kur nisa të të humbisja. Kur e kuptova ishte tepër vonë, tashmë kisha humbur. Tani e di pse ndodhi dhe ku ti ishe më e fortë. Në dashuri! Ti gjithmonë më mundje në dashuri; unë gjithmonë të doja më shumë nga sa më doje ti. Edhe kësaj radhe, dashuria ime qenkësh dobësia ime e vetme, thembra ime e Akilit dhe ti, me shumë zotësi, madje pa u matur fare, godite drejt e aty. “Fantazitë e një gruaje” – Anatoli Toss

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-09-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 454
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 40 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania