Blije këtë produkt
1000 Lekë

Fairy Oak II Magjia e Territ ( Botuar nga: Dituria në 2019 )

Autori:  Elisabetta Gnone
Përkthyesi:  Albana Nexhipi

Armiku ka rrethuar Fairy Oak dhe fuqia e tij dita-ditës bëhet edhe më e fortë. Aleanca e lashtë midis Dritës dhe Territ lëkundet. Megjithatë, një lidhje duket e pazgjidhshme, ajo që bashkon Vaniljen dhe Pervinkën, shtrigat binjake, të njëjta sa edhe të ndryshme, Dritë dhe Terr në vogëlushet e një gjaku. Mbi këtë lidhje, Armiku do të lëshojë sëpatën e vet. A do të jetë në gjendje Pervinka t'i bëjë ballë magjisë së territ? Sepse nga kjo varet shpëtimi i Magjikëve dhe i Jomagjikëve.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 292 28 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 362
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 26 mm

Njihu me Autorin

Elisabetta Gnone -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania