Blije këtë produkt
800 Lekë

FJALOR SHQIP - GJERMANISHT - SHQIP ( Botuar nga: INFBOTUES në 2014 )

Autori:  Haxhire LuliNevila Hoxha

Ju do të gjeni në këtë fjalor;Mbi 30 000 fjalë dhe shprehje;Fjalor mjaft praktik për përdorimin e përditshëm;I lehtë në përdorim dhe për shumë fusha;Gjithëpërfshirës dhe me fjalët më të përdorshme. In diesem Worterbuch werden Sie finden:Uber 30 000 Worter und Wendungen;Ein handliches und sehr praktisches Worterbuch;Ein leicht benutzbares Worterbuch fur viele Gebiete und Bereiche;Ein umfangreiches Worterbuch mit meistgebrauchlichen Wortern.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-173-17-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 448
  • Përmasat e librit: 97 x 142 x 41 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania