Blije këtë produkt
500 Lekë

FJALOR SHQIP - GJERMANISHT ( Botuar nga: INFBOTUES në 2014 )

Autori:  Haxhire Luli

Ju do të gjeni në këtë fjalor:• Mbi 15 000 fjalë dhe shprehje;Fjalor mjaft praktik për përdorimin e përditshëm;I lehtë në përdorim dhe për shumë fusha;Gjithëpërfshirës dhe me fjalët më të përdorshme. In diesem Worterbuch werden Sie finden: Uber 15 000 Wporter und Wendungen; Ein handliches und sehr praktisches Worterbuch;Ein leicht benutzbares Worterbuch fur viele Gebiete und Bereiche;Ein umfangreiches Worterbuch mit meistgebrauchlichen Wortern.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-173-19-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 472
  • Përmasat e librit: 95 x 141 x 19 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania