Blije këtë produkt
620 Lekë

Ezopi fabula me ilustrime ( Botuar nga: Dritan në 2021 )

Autori:  Roshel Larkin
Përkthyesi:  Dritan Koka

Këtu nuk gjen vetëm breshkën dhe lepurin, karkalecin dhe milingonën, po shumë krijesa te mrekullueshme, qe i kanë zbavitur dhe këshilluar njerëzit për mijëra vjet. Ezopi rrëfimtar jetoi ne Greqinë e lashtë, larg nesh në kohë dhe hapësirë, po fabulat e tij të shkurtra e të mençura kanë po aq kuptim per ne sot sa kishin edhe kur ai i tregoi kohë më parë...

Çmimi: 620 Lekë
Blije këtë produkt
620 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928184764
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Roshel Larkin -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania