Blije këtë produkt
1000 Lekë

Evropa monetare ( Botuar nga: Papirus në 2006 )

Autori:  Gilles Jacoud
Përkthyesi:  Adrian Civici

Ky libër përmbledh: • Një sintezë leksionesh të strukturuara. • Pjesë nga libra të autorëve të mëdhenj klasikë. • Fenomenet më të rëndësishme ekonomike dhe sociale. • Shembuj që ilustrojnë dhe konkretizojnë analizën.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Papirus (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-976-6-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 165 x 230 x 13 mm

Njihu me Autorin

Gilles Jacoud -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania