Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1000 Lekë

Evropa ekonomike dhe e ardhmja e saj ( Botuar nga: Papirus në 2009 )

Përkthyesi:  Blerta Hyska

Ky libër ka si objektiv të bëjë një analizë rigoroze të përmbajtjes dhe natyrës së Evropës ekonomike dhe sociale që po ndërtohet aktualisht, me qëllim vënien në dukje të forcave dhe dobësive që mund të shpjegojnë krizën e besimit që po kalon. Ai ka gjithashtu për qëllim të tregojë sfidat e ndryshme, raportet e forcave dhe skenarët që do të përcaktojnë Evropën e së nesërmes: Midis zonës së shkëmbimit të lirë dhe hapësirës politike të integruar.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Papirus (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-808-0-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 286
  • Përmasat e librit: 160 x 235 x 15 mm

Njihu me Autorin

Jean-Yves Letessier -

Jacques Silvano -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania