Blije këtë produkt
1500 Lekë

Eva e njerëzimit ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Përkthyesi:  Afërdita Mali

Gjatë gjithë jetës Evën e kanë mbajtur larg meshkujve. Larg të vërtetës, të së shkuarës së saj. Por me të mbushur të gjashtëmbëdhjetat Evës i duhet të përballet me fatin e vet. Për të janë përzgjedhur tre kandidatë të mundshëm. E ardhmja e njerëzimit tashmë është në duart e saj. Ajo gjithmonë e ka pranuar fatin. Derisa takoi Bramin. Eva do që të vendosë vetë për jetën e saj. Do që të jetë e lirë. Por si mund të zgjedhë mes dashurisë dhe të ardhmes së racës nierëzore? "Eva e njerëzimit" është libri i parë i një trilogjie mbresëlënëse, shkruar nga autorët bestseller Tom dhe Giovanna Fletcher

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 286 90 1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 400
  • Përmasat e librit: 168 x 240 x 40 mm

Njihu me Autorin

Tom Fletcher -

TOM FLETCHER eshte nje nga autoret me te suksesshem britanike te librave per femije. Ai eshte krijuesi i "Christinasaurus", e cila eshte novela e tij e pare per femije e botuar ne vitin 2016. Eshte gjithashtu pjese e dyshes qe qendron pas serise se librave me figura "Dinosaur That , Pooped", qe kane shitur mbi ...

Më shumë rreth autorit

Giovanna Fletcher -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania