Blije këtë produkt
1200 Lekë

Ethet ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Jonathan Bazzi
Përkthyesi:  Erion Gjatolli

Jonathan-i është një 31-vjeçar në 2016-n. Në një ditë janari, si gjithë të tjerat, ai ka ethe, ethe të vazhdueshme, dërrmuese, të cilat e bëjnë të ngrijë kur del jashtë, e bëjnë të djersitet gjatë natës, tamam sikur ka ujë dhe jo gjak në venat e tij. Ai pret, përpiqet të kuptojë, bën teste, dyshon për të gjitha sëmundjet e botës, mendon se ka diçka të pashërueshme, vdekjeprurëse, se ai është një person që është në stadin e fundit të jetës. Paranoja e tij vazhdon deri në ditën kur doktori i tij i homeopatisë i sugjeron që të bëjë testin e HIV-it dhe e vërteta zbulohet: Jonathan-i është pozitiv.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928348678
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 335
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 28 mm

Njihu me Autorin

Jonathan Bazzi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania