Blije këtë produkt
300 Lekë

Erdhën Pushimet! 4/5 vjec - Aventurat e Alinës dhe Kristit ( Botuar nga: Botime Pegi në 2016 )

Përkthyesi:  Anida Kisi

Përsëritje e thjeshtë e njohurive kryesore të programit: - 48 faqe me ushtrime dhe lojëra - Një histori me 6 episode - Përmbyllje (Provo vetë) - Mbi 40 figura me ngjitje.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-200-75-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 48
  • Përmasat e librit: 190 x 280 x 3 mm

Njihu me Autorin

Florence Doutremepuich -

Francoise Perraud -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania