Blije këtë produkt
800 Lekë

Epiri, Pellazgët, Etruskët dhe shqiptarët ( Botuar nga: INFBOTUES në 2008 )

Autori:  Shaban Demiraj

Temat e botuara në këtë libër kanë si bosht kryesor të ashtuquajturin Epir gjatë shekujve, duke nisur nga koha e pellazgëve e ri në kohët e reja. Duke qenë se për çështjet e trajtuara janë botuar shumë shkrim e me qëndrime të ndryshme nga autorë të ndryshëm, është parë e nevojshme që të merren në shqyrtim ato të autorëve më të njohur.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-682-2-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 244
  • Përmasat e librit: 164 x 239 x 13 mm

Njihu me Autorin

Shaban Demiraj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania