Blije këtë produkt
1250 Lekë

Engjëlli i hakmarrjes ( Botuar nga: Dituria në 2022 )

Autori:  Sidney Sheldon
Përkthyesi:  Pandi Skaka

Historia e këtij libri ka në qendër një komplot ndërkombëtar djallëzor, që nis nga Salla Ovale e Shtëpisë së Bardhë dhe zhvillohet përgjatë rrugëve përvëluese të Buenos Ajresit, në atmosferën e rafinuar të Parisit dhe Romës deri në hijet e errëta të mjediseve të Bukureshtit. E bllokuar në rrjetën e padukshme dhe vdekjeprurëse të këtij komploti është Meri Eshli, një studiuese e re, e bukur, eksperte për politikat e vendeve të Europës Lindore që, befas, nga profesorë në një universitet të Kansasit emërohet ambasadore në një vend përtej Perdes së Hekurt.

Çmimi: 1250 Lekë
Blije këtë produkt
1250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928366375
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 352
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 27 mm

Njihu me Autorin

Sidney Sheldon -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania