Blije këtë produkt
1500 Lekë

Engjëlli ( Botuar nga: Ombra GVG në 2017 )

Autori:  SANDRONE DAZIERI
Përkthyesi:  Edmond Çali

Vdekja mbërriti në Romë në mesnatë pa dhjetë minuta, me një tren të shpejtë të nisur nga Milano, Hyri në stacionin "Ter-mini” u ndal në tremën 7 duke shkarkuar mbi platformë nja pesëdhjetë pasagjerë me pak bagazhe dhe me fytyra të lodhura, që u shperndanë tek treni i fundit i metrosë dhe tek radha e taksive, pastaj fiku dritat e brendshme. Nga vagoni “Top” çuditërisht nuk doli askush - dyert pneumatike kishin mbetur të mbyllura dhe një përgjegjës treni i përgjumur e zhbllokoi nga jashte, hipi në tren dhe hyri brenda për të kontrolluar nëse kishte ndonjë njeri që po flinte. Qe një ide e keqe.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-181-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 608
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 43 mm

Njihu me Autorin

SANDRONE DAZIERI -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania