Blije këtë produkt
500 Lekë

Emri i bukur dashuri ( Botuar nga: Botimet Ada në 2019 )

Autori:  Kujtim Hajdari

Kam kërkuar që me poezitë e mia t'u fal mijera lexuesve dhe admiruesve, kudo në botë, pjesën më të bukur të shpirtit tim dhe ata me komentet, sugjerimet, vërejtjet, vlerësimet e tyre më kanë falur shumë, shumë më tepër, më kanë shumfishuar shpirtin krijues, më kanë rritur më shumë dashurinë për njeriun dhe jetën. U jam mirënjohës dhe i falenderoj thellë nga zemra.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-269-85-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

Kujtim Hajdari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania