Blije këtë produkt
1800 Lekë

El Farabi ( Botuar nga: Botime ALSAR në 2022 )

Përkthyesi:  Edvin Cami

Bashkë me shtojcat: Gjon Filoponi ndër arabët paraqitje e filozofisë së Platonit Jeta dhe testamenti i Aristotelit nga Ptolemeu.

Çmimi: 1800 Lekë
Blije këtë produkt
1800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime ALSAR (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928319791
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 304
  • Përmasat e librit: 156 x 240 x 22 mm

Njihu me Autorin

Moritz Steinschneider -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania