Blije këtë produkt
1200 Lekë

Eksploruesi ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Katherin Rundell
Përkthyesi:  Niko Zguri

Gjithmonë kishte ëndërruar të bëhej një eksplorues. Të shihte emrin e tij në listat e aventurierëve më të mëdhenj. Por duhet të ulej në tokë dhe të shihte Gjithçka rreth tij. Kur aeroplani papritmas rrëzohet duke rënë mespërmes kurorës së pemëve. Fredit nuk i mbetet zgjidhje tjetër. Ai bashkë me tre fëmijë të tjerë arrijnë t'i mbijetojnë aksidentit. Por xhungla është një vend i pafund dhe i egër. Pa shpresë shpëtimi. mundësitë për t'u kthyer në shtëpi duken tmerrësisht të pakta. POR ME SA DUKET, DIKUSH TJETËR KA QËNË ATY.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-11-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 30 mm

Njihu me Autorin

Katherin Rundell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania