Per shkak te situates se Covid-19, porosite jashte Shqiperise jane bllokuar deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to Covid-19 situation, orders for out of Albania have been blocked until a further notice.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
200 Lekë

Ekspedita e kaltër ( Botuar nga: Extra në 2004 )

Autori:  Bardhyl Xhama

Romani është botuar së pari në vitin 1980 dhe është nderuar me çmim në Konkursin Kombëtar të Letërsisë për Fëmijë. Ngjarjet e këtij romani fantastiko-shkencor për fëmijë e të rinj nisin në qytetin e Sarandës dhe zhvillohen në gjithë bregdetin e Jonit e të Adriatikut. Shumë nga parashikimet fantastike që autori i ka përshkruar me imagjinatë që në vitin 1980, sot janë bërë realitet e disa janë vënë në rrugën e zgjidhjes. Por lexuesi do t’i zbulojë ato vetë e do t’i nxitet dëshira dhe fantazia që të realizojë projekte më të mëdha për të ardhmen.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Extra (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-36-11-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 128
  • Përmasat e librit: 123 x 197 x 7 mm

Njihu me Autorin

Bardhyl Xhama -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania