Blije këtë produkt
1400 Lekë

Eklipsi ( Botuar nga: Morava në 2010 )

Autori:  Stephenie Meyer
Përkthyesi:  Marsida Gjonçaj

Ndërkohë që Siatëlli kërcënohet nga një seri vrasjesh të mistershme dhe një vampire e pamëshirshme vazhdon të kërkojë hakmarrje, Bela gjendet sërish e rrezikuar. Mes gjithë kësaj, asaj i duhet të zgjedhë mes dashurisë së saj për Eduardin dhe miqësisë me Xhekobin, duke e ditur që vendimi i saj ka mundësi të rindezë betejën e përjetshme mes vampirëve dhe njerëzve-ujq. Ndërkohë që dita e diplomimit po afrohet me të shpejtë, Bela duhet të marrë edhe një vendim tjetër: jetën a vdekjen. Lexuesit të mbërthyer nga “Muzgu” dhe “Hëna e re”, do ta përpijnë menjëherë edhe “Eklipsin”, librin e tretë, të shumëpritur të sagës gozhduese të dashurisë së vampirëve, nga Stephenie Meyer.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Morava (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99956-26-62-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 520
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Stephenie Meyer -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania