Blije këtë produkt
1200 Lekë

Eja dallëndyshe ( Botuar nga: Ombra GVG në 2010 )


Libri “Eja dallëndyshe”, përmban përalla të bukur, të ilustruara për fëmijë. Midsi tyre do të gjeni këto përralla: Ketri dhe ujku, Trumcaku i vogël çapkën, Patat budallaqe, Maçoku i zi, Tigri dhe majmuni, Në pranverë, Nina-nana, Shtëpia e bubit e shumë të tjera.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99956-38-43-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 71
  • Përmasat e librit: 210 x 275 x 10 mm

Njihu me Autorin

Vasilika Tafa -

Xhevat Beqaraj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania