Blije këtë produkt
1300 Lekë

E pazbutura ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Glennon Dolyle
Përkthyesi:  Eni Myrtollari

Për shumë vjet, autorja që renditej në listat e librave shumë të shitur sipas gazetës "New York Times", i ndrydhi pakënaqësitë e saj. Pastaj, një ditë, në" një konferencë, i zuri syri një grua dhe në kokë i vërshuan këto fjalë: ja tek është! Fillimisht Glenoni hamendësoi se fjalët erdhën nga jashtë, por shpejt kuptoi se i buruan së brendshmi. Ky ishte zëri që ajo kishte groposur për dekada me radhë përmes veseve dhe kornizimit social. Glenoni vendosi të distancohej nga pritshmeritë e shoqërisë kundrejt saj dhe të donte vetveten, tanimë të çliruar nga kafazi.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338242
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 302
  • Përmasat e librit: 150 x 228 x 30 mm

Njihu me Autorin

Glennon Dolyle -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania