Blije këtë produkt
1000 Lekë

E lidhur ngushtë me ty ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2013 )

Autori:  Sylvia Day
Përkthyesi:  Meril Orti

Te e "E lidhur ngushtë me ty" Gidioni dhe Iva kalojnë më shumë kohë vetëm për vetëm ndërsa romani përparon dhe lidhja e tyre bëhet më e fortë. Gërshetimi i skenave erotike të nxehta me fabulën intriguese do ta bëjë lexuesin të kërkojë që kjo seri të mos mbarojë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-132-26-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 432
  • Përmasat e librit: 137 x 204 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania