Buy this product
800 Lekë

E fiksuar pas dyqaneve në Nju-Jork ( Published by: Dituria in 2010 )

Author:  Sophie Kinsella
Translator:  Orgeta Gjini

Për Beki Blumvudin, jeta nuk mund të shkojë më mirë se kaq: ka një të fejuar që e adhuron, një punë për t’u admiruar si konsulente në një emision televiziv dhe është duke shkruar librin e saj të parë. Dhe, si të mos mjaftojnë këto, i jepet mundësia për t’u transferuar në Nju Jork. Është një mundësi të cilën e kishte pritur prej vitesh, të niste një jetë të re, ta bënte ëndrrën realitet. Beki është e ekzaltuar nga Muzeu i Artit Modern, Guggenheim-i... e mbi të gjitha nga mijëra drita vezulluese të dyqaneve. Në Bloomingdale, Tiffany, Fifth Avenue: kudo ka oferta të papara. “Bli vetëm ato që të duhen”, është motoja e saj. Sigurisht, kur bëhet fjalë për ujdi që me të vërtetë ia vlejnë...

Price: 800 Lekë
Buy this product
800 Lekë

Product Details

  • Publisher: Dituria (2010)
  • Published in: 2010
  • ISBN-13: 978-9928-103-02-4
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 316
  • Book dimensions: 140 x 208 x 20 mm

More About the Author

Sophie Kinsella -

Madeleine Sophie Wickham (Madeleine Sophie Townley, lindur më 12 dhjetor 1969) është një shkrimtare Angleze e chick lit e cila njihet më së shumti për emrin e saj artistik Sophie Kinsella.Ndërkohë që punonte si juriste financiare, në moshën 24 vjeç, ajo shkroi novelën e saj të parë. Festa e Tenisit ...

More about the author
All rights reserved. © 2015 Library Albania