Blije këtë produkt
900 Lekë

E burgosura e pasionit ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2010 )

Autori:  Johanna Lindsey
Përkthyesi:  Valbona Memushi

Bukuroshja Rovena Bellem duhet të ketë një trashëgimtar, përndryshe do të jetë pre e zemërimit të vëllait të saj të pamëshirshëm nga njerku, të cilit i rrezikohet nga konfiskimi pasuria e vënë në mënyrë të paligjshme. Dhe i mrekullueshmi Uerrik d'Shavill është i zgjedhuri i përkryer për babain e fëmijës së saj, edhe pse kjo do të thotë burgosje për fisnikun e pashëm dhe detyrim t'i bindet tekave të gruas që dashuron. Duke u zotuar t'i rezistojë, por i tradhëtuar nga vetë burrëria e tij, fisniku Uerrik është i dehur nga sytë e magjishëm dhe bukuria epshndjellëse e Rovenës. Tashmë ai po planifikon të hakmerret.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-11-86-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 416
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

Johanna Lindsey -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania