Blije këtë produkt
250 Lekë

E bukura e dheut ( Botuar nga: Mitrush Kuteli në 2011 )

Përkthyesi:  Mitrush Kuteli

Brenda do të gjeni: Kulaçi rrumbullak; Pula pikalore; Dhia me shtatë keca dhe ujku; Masha dhe ariu; Dhelpra dhe ujku; Plaku i Cikmës; E bukura e dheut.

Çmimi: 250 Lekë
Blije këtë produkt
250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mitrush Kuteli (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-790-5-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 40
  • Përmasat e librit: 142 x 209 x 2 mm
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania