Blije këtë produkt
800 Lekë

E Shenjta dhe Profania ( Botuar nga: Pika pa sipërfaqe në 2019 )

Autori:  Mircea Eliade
Përkthyesi:  Azem Qazimi

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pika pa sipërfaqe (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-185-74-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 172
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 13 mm

Njihu me Autorin

Mircea Eliade -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania