Blije këtë produkt
1000 Lekë

E 15-ta çështje ( Botuar nga: Argeta LMG në 2017 )

Përkthyesi:  Genc Shehu

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2017)
  • Botuar në: 2017
  • ISBN-13: 978-9928-192-48-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 305
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 25 mm

Njihu me Autorin

James Patterson -

James Brendan Patterson (born March 22, 1947) është një autor amerikan. Ai është i njohur kryesisht për romanet e tij rreth Alex Cross, protagonist i serisë Alex Cross. Librat e tij kanë shitur më shumë se 300 milionë kopje dhe që mban rekordin botëror të Ginesit për të qenë personi i parë për të ...

Më shumë rreth autorit

Maxine Paetro -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania