Blije këtë produkt
1000 Lekë

EM ose si lexohet ndryshe një shkronjë ( Botuar nga: SHBLSH e re në 2022 )

Autori:  Besa Mati

Kush është Emi? Perse ai nuk ka qejf fare që të duket? Po unë, kush jam: Ndoshta të gjithë mund të mendojnë që ky tregim është shumë i ngatërruar. Përveç teje. Ndoshta vetëm ti nuk e ke problem, që të presësh pa u shqetësuar deri në fund të udhëtimit. Një fund që... në fakt është vetëm vazhdimi i historisë, që e njeh dhe zogu i vogël në pemë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: SHBLSH e re (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789994324712
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 155
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania