Blije këtë produkt
600 Lekë

Dyzet plus ( Botuar nga: në 2021 )

Autori:  Armenida Qyqja

Dyzet plus...Digjej nata dhe ajri mes buzëve, Veç heshtja hynte nga dritaret e hapura Ti nuk erdhe e as zërin s'ma dërgove, Të vetme më le, në shtegun pa dritë e pa ëndrra.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928299376
  • Nr. faqe: 158
  • Përmasat e librit: 144 x 210 x 13 mm

Njihu me Autorin

Armenida Qyqja -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania