Blije këtë produkt
600 Lekë

Dritëhije ( Botuar nga: Neraida në 2019 )

Autori:  Dashamir Malo

Shkëputur nga libri: Mitik zjarri./ Mitik ai që njerëzve ua dhuroi./ Të rinj vetëm zjarrvënësit. Shkruaj emrin tënd/ dhe gjuha ime/ bëhet hyjnore.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Neraida (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 227 49 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 120
  • Përmasat e librit: 133 x 204 x 10 mm

Njihu me Autorin

Dashamir Malo -

Dashamir Malo lindi në Malëshovë, Përmet. Pas përfundimit të gjimnazit u diplomua në Akademinë Ushtarake dhe më vonë në Akademinë e Policisë. Prej vitit 1988 banon në qytetin e Sarandës. Gjatë periudhës 1997-2001 së bashku me familjen e tij emigroi në Athinë, Greqi. Prej vitit 2002 punon në ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania