Blije këtë produkt
1000 Lekë

Drenova dhe bijtë e saj ( Botuar nga: Botime Elite në 2018 )

Autori:  Pandi Manço

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Elite (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 650
  • Përmasat e librit: 150 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania