Blije këtë produkt
1200 Lekë

Dredhka ( Botuar nga: Dritan në 2021 )

Autori:  Sebnem Isiguzel
Përkthyesi:  Silvi Mema

Stamboll. "Atë dimër, jetët tona do të ngatërroheshin si degët e dredhkës të shkundura nga fatkeqësia dhe ligësia." Kështu fillon romani, pak para se dy heronjtë e tij të çuditshem, njëri piktor, tjetri shkrimtar i famshëm, të takohen për herë të parë në zyrën e mjekut.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928184887
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 446
  • Përmasat e librit: 145 x 207 x 35 mm

Njihu me Autorin

Sebnem Isiguzel -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania