Blije këtë produkt
2000 Lekë

Doni i qetë, Vëllimi 2 ( Botuar nga: Uegen në 2019 )

Autori:  M. A. Shollohov
Përkthyesi:  Jorgji Doksani

“Doni i qetë” është një epope e gjerë mbi fshatarësinë ruse, që në brendi është shumë e ngjashme me romanin e Tolstoit, “Lufta dhe paqja”.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9992748192
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 751
  • Përmasat e librit: 152 x 215 x 60 mm

Njihu me Autorin

M. A. Shollohov -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania