Blije këtë produkt
2000 Lekë

Doke dhe tradita ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Gelanda Shkurtaj

"Gjakmarrja zëvendëson qeverinë, ajo është pushteti politik dhe ushtarak!". "Po hyni gjaksi në shtëpi të vramit për të shpëtue a për çdo arsye tjetër, duhet ta presë e ta qesë me nderë, do ta përcjelli dhe asht burrni me i dhanë kuvend, së paku 24 orë.

Çmimi: 2000 Lekë
Blije këtë produkt
2000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928348883
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 320
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 32 mm

Njihu me Autorin

Gelanda Shkurtaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania