Blije këtë produkt
500 Lekë

Do të kthehem... ( Botuar nga: Botimet Ada në 2018 )

Autori:  Gilda Meleqi

Atehere kur dielli te ndriçoj naten E hena te puth mengjeset e kaltra. Do kthehem per ata qe sme njohen E qe jane penduar, Per ata qe dashuruan shpirtin e madh qe pata. Kur rete te pikojne nga asgjeja Dhe kur eteri Te gjej fillesen. Do kthehem kur cdo gje te kete mbaruar Do kthehem te vjedh nje fillim te ri, E te shtrihem perseri ne krahet e paana Te kohes dhe endrrave te lira. Do kthehem..

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-269-30-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 96
  • Përmasat e librit: 142 x 199 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania