Blije këtë produkt
1500 Lekë

Do t'ju mësoj të jeni të pasur ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Ramit Sethi
Përkthyesi:  Nikolla Langore

"Një zë i veçantë lidhur me paratë. një zë që i drejtohet sidomos... brezit të tij." - San Francisco Chronicle "Mos u gaboni nga stili i lehtë dhe joklasik i këtij libri. Ai përmban këshilla serioze lidhur me vendimet mbi financat personale, nga hartimi i buxhetit dhe kursimet, deri te shpenzimet dhe investimet." - BURTON G. MALKIEL, autor i "Një shëtitje e rastit në Uoll Strit"

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928005120
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 424
  • Përmasat e librit: 138 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania